içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Sorunlu kavşakta bir kaza daha

Demre'de çarpışan iki otomobilden biri takla atarak ters döndü. Otomobil sürücüsü emniyet kemerinin takılı olması dolayısıyla kazadan yara almadan kurtuldu.

Sorunlu kavşakta bir kaza daha
Haberi Sesli Dinle

“Noel Baba Caddesi’nde nerdeyse günlük kaza oluyor. Birinin ölmesi mi bekleniyor? Konuya ilgili kurumların acil bu kavşağa el atması gerekiyor. Bu kavşak yapıldığı günden beri bu kaçıncı kaza bir hesaplasınlar” diyen Demreli vatandaşlar bir kazaya daha tanık oldu.

Kaza, dün saat 18.00 sıralarında Demre ilçe merkezindeki Noel Baba Caddesi'nde meydana geldi. Salih Gebeş yönetimindeki 07 KS 612 plakalı otomobil, Noel Baba Caddesi yönünden Cumhuriyet Caddesi'ne doğru ilerlerken, Baki Şahin Sokak kavşağına geldiği zaman Ukraynalı Petro Susla'nın kullandığı 07 MAM 81 plakalı otomobille çarpıştı. Kazanın etkisiyle Salih Gebeş'in kullandığı 07 KS 612 plakalı otomobil takla atarak, ters döndü. Kazada Salih Gebeş emniyet kemerinin takılı olması dolayısıyla yara almadan kurtuldu. Kazanın Petro Usula'nın dikkatsizliği sonucu meydana geldiği belirtildi.

Kaza nedeniyle yol bir süre trafiğe kapandı. Trafik ekiplerinin incelemesi sonrası otomobiller vinçle kaldırıldı ve yol trafiğe açıldı.

Tarih: 23-09-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum